Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w tym roku firma „GEMAGA POLAND” kolejny już raz wspomogła działania Ambasady Demokratycznej Ludowej Republiki Sri Lanki podczas „International Charity Bazaar” (świątecznego kiermaszu dobroczynnego) organizowanego dorocznie przez SHOM (Spouse of Head of Missions), czyli Stowarzyszenie Żon Szefów Misji Dyplomatycznych w Warszawie.
Wzorem poprzedniego roku przekazaliśmy Ambasadzie wiele opakowań herbat „IMPRA”, w tym najnowsze nasze propozycje na święta Bożego Narodzenia. Zostały one sprzedane podczas festynu odbywającego się dnia 27 listopada br. w hotelu „Marriott” w Warszawie, zaś całkowity dochód zostanie przeznaczony na święta dla osób potrzebujących na terenie Polski. Listu z podziękowaniami, który otrzymaliśmy z Ambasady Sri Lanki wiemy, iż herbaty „IMPRA” już w ubiegłym roku cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród kupujących.
Jesteśmy pewni, że dzięki tym działaniom nie tylko promujemy najlepszą cejlońska herbatę na terenie naszego kraju, ale głównie pomagamy ludziom w potrzebie.