Niezmiernie miało nam poinformować, iż w dniach 06-09 kwietnia 2016 roku gościliśmy w Polsce delegację firmy „IMPERIAL TEA EXPORTS”, będącej producentem herbat „IMPRA”.

W skład delegacji weszli Pan Jayantha Karunaratne, Dyrektor Zarządzający i główny udziałowiec „IMPERIAL TEA EXPORTS”, Pan Kolitha Weerakoon, Dyrektor i udziałowiec firmy, oraz Pan Sanjeeva Gunawardhana, Kierownik ds. Marketingu.

Nasi Goście mieli okazję zapoznać się z aktualną sytuacją jeśli idzie o obecność herbaty „IMPRA” na polskim rynku. Odwiedzili przy okazji wybrane sklepy takich ogólnopolskich sieci jak „Intermarche”, „Piotr i Paweł”, „Stokrotka”, „Selgros”, „Carrefour”, czy lokalnych, m.in. „Chorten” w Białymstoku, czy rzeszowski „Frac”. W wielu miejscach spotkali się z bardzo przychylnymi uwagami na temat jakości ich produktów.

Podczas wizyty uzgodniono także zarys wspólnych przedsięwzięć w kwestii marketingu herbat firmy „IMPERIAL TEA EXPORTS” na terenie Polski. Odbyło się także spotkanie z kierownictwem firmy zajmującej się projektowaniem i produkcją materiałów reklamowych na rzecz „IMPERIAL TEA EXPORTS”.

Należy podkreślić, iż nie była to pierwsza wizyta przedstawicieli producenta herbat „IMPRA” w naszym kraju. Nasi goście okazali zadowolenie z efektów naszej wspólnej działalności zmierzającej do poszerzenia obecności produkowanej przez Nich herbaty na polskim rynku. Zadeklarowali daleko idącą pomoc i uzgodniono kolejne wizyty przedstawicieli „IMPERIAL TEA EXPORTS” w Polsce.

030102