W dniu 25.11.2016r na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyły się targi „Orzeł Dystrybucji FMCG”, których organizatorem był magazyn „Życie Handlowe”. „GEMAGA POLAND”, jako wyłączny dystrybutor herbat „ IMPRA” pierwszy raz wzięła udział w tej imprezie w charakterze wystawcy. Byliśmy jednym z 90-ciu firm z branży spożywczej i drogeryjnej uczestniczących w targach.

Bogaty program imprezy obejmował m.in. konferencję dotyczącą problemów polskiego handlu, w tym ewentualnego zakazu handlu w niedzielę i święta, liczne konkursy z nagrodami i prezentacje branżowe. Na naszym stoisku liczni goście mieli okazję zapoznać się z całym wachlarzem herbat czarnych, zielonych oraz świątecznych „IMPRA” , których producentem jest firma „EMPERIAL TEA EXPORTS” ze Sri Lanki.

Liczne rozmowy handlowe, spotkania z przedstawicielami rynku hurtowego i sieci detalicznych oraz setki filiżanek zaparzonej i wypitej przez gości naszego stosika herbaty z całą pewnością zaowocują nowymi kontraktami handlowymi iI dalszym umocnieniem pozycji herbaty „IMPRA” na polskim rynku.

img_1335     img_1336