GEMAGA POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Węglowa 6A/01, 15-121 Białystok
NIP 542-32-21-099
tel/fax.+48 85 876 40 39
e-mail: biuro@impratea.pl


Regionalny Dyrektor handlowy:
Region: Podlaskie, Pomorskie, Mazowieckie,Lubelskie, Podkarpackie, Warmińsko Mazurskie, Kujawsko-Pomorskie

Przemysław Lisowski
tel. kom. +48 501 009 110
e-mail: przemyslaw.lisowski@impratea.pl


Regionalny Dyrektor handlowy:
Region: Lubuskie, Wielkopolskie, Dolnośląskie, Łódzkie, Opolskie, Śląskie, Małopolskie, Świętokrzyskie, Zachodnio-Pomorskie
Marek Piotrowski
tel. kom. +48 508 029 687
e-mail: marek.piotrowski@impratea.pl


Przedstawiciel Handlowy: Dolnośląskie
Daniel Działoszek
+48 573-312-555
daniel.dzialoszek@impratea.pl


Przedstawiciel Handlowy: Lubelskie, Podkarpackie
Paweł Boguta
+48 512-794-818
pawel.boguta@impratea.pl


Przedstawiciel Handlowy: Łódzkie
Karol Lewandowski
+48 606-211-461
karol.lewandowski@op.pl


Przedstawiciel Handlowy: Lubuskie
Mariusz Pawlicki
+48 500-802-777
mariusz.pawlicki@impratea.pl


Przedstawiciel Handlowy: Małopolskie
Wojciech Siwek
+48 518-313-143
wojciech.siwek@impratea.pl


Przedstawiciel Handlowy: Mazowieckie
Andrzej Wąsowski
+48 517-641-095
andrzej.wasowski@impratea.pl


Przedstawiciel Handlowy: Mazowieckie
Piotr Sarnacki
+48 518-313-973
piotr.sarnacki@impratea.pl


Przedstawiciel Handlowy: Podkarpackie
Łukasz Franus
+48 798-806-616
lukasz.franus@impratea.pl


Przedstawiciel Handlowy: Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie
Wioletta Skóra
+48 512-794-809
wioletta.skora@impratea.pl


Przedstawiciel Handlowy: Pomorskie
Michał Strojnowski
+48 512-794-810
michal.strojnowski@impratea.pl


Przedstawiciel Handlowy: Śląskie
Włodzimierz Gołuch
+48 512-794-792
wlodzimierz.goluch@impratea.pl


Przedstawiciel Handlowy: Śląskie
Łukasz Karczewski
+48 518-311-741
lukasz.karczewski@impratea.pl


Przedstawiciel Handlowy: Wielkopolskie
Anita Niedzielska
+48 512-794-806
anita.niedzielska@impratea.pl


Przedstawiciel Handlowy: Wielkopolskie
Patryk Rybicki
+48 512-794-788
patryk.rybicki@impratea.pl


Przedstawiciel Handlowy: Zachodniopomorskie
Monika Juszkiewicz
+48 733-847-658
monika.juszkiewicz@impratea.pl